ZEYNEP BASTIK’IN “EYVAH” ADLI YENİ TEKLİSİ YAYINDA!

ZEYNEP BASTIK’IN “EYVAH” ADLI YENİ SİNGLE ÇALIŞMASI YAYINDA!

Şarkıları ve kendine özgü tarzıyla kitleleri peşinden sürükleyen Zeynep Bastık “Eyvah” adlı yeni single çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu.

Youtube’daki videolarının görüntülenme sayısı 2 milyar 250 milyonu, Spotify’daki aylık dinlenme sayısı 3.5 milyonu geçen Zeynep Bastık, bu rakamlarla Türkiye’nin en popüler kadın müzisyenlerinden biri olarak zirveyi zorluyor.

Sözleri GOKO(Gökberk Çıraoğlu & Zeynep Bastık, müziği ve aranjesi de GOKO(Gökberk Çırağoğlu) imzası taşıyan şarkının klip yönetmenliğini ise Melih Kun üstlendi. Zeynep Bastık “Eyvah” adlı şarkısını 12 Mayıs’ta Volkswagen Arena’da verdiği konserde seslendirmiş ve dinleyenlerden olumlu tepkiler almıştı. Şarkının klip çekimi Karaköy’de kiralanan, tarihi 100 yıllık bir handa gerçekleşti ve 16 saat sürdü. 80 kişilik ekibin aralıksız çalıştığı Zeynep Bastık’a Avustralya’da ve Türkiye’de modellik yapan Efe Çakar eşlik etti. Klipteki farklı görüntüsü için “Kendimi en beğendiğim halim” yorumunu yapan Zeynep Bastık “Eyvah”ı dinleyicileriyle buluşturmak için sabırsızlandığını söyledi.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN