TURGAY SAKA’DAN “BEN BÖYLE ADALETE” MANİFESTOSU!

“BEN BÖYLE ADALETE” VİRAL OLACAK!

Hit olmuş şarkılarıyla adından sıklıkla söz ettiren Türk müziğinin özgün seslerinden ”Turgay Saka”; sözleriyle ve alt yapısıyla sosyal platformlarda kısa sürede viral olacak yeni şarkısı ”Ben Böyle Adalete” ile müzikseverlerle buluştu.

Müzikal yolculuğunda birbirinden değerli müzik insanlarıyla iş birliği yapan ”Turgay Saka”nın yeni şarkısının sözleri Zafer Kerey’e, müziği ise Turgay Saka’ya ait.

Dinleyicisinin ruhunda baharı getiren iddialı ve pozitif düzenlemesi ise Altınç Tombak imzasını taşıyor.

Sahne performansları ve güçlü repertuvarı ile son dönemlerde dikkatleri üzerine çeken ”Turgay Saka”; yeni şarkısında hayatın tüm ağır yüklerinin içinde dinleyicisine güçlü bir serzenişle eşlik ederek pozitif duyguları da beraberinde getirecek.

Yeni şarkısının klip çekimleri için kamera karşısına geçen ”Turgay Saka”nın yönetmenliğini Gökhan Emre Kaya’nın üstlendiği klipte; başarılı sanatçıyı yakın çevresi ve sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Birbirinden eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı klip; izleyicisinin içini ısıtarak yaklaşan baharın güzel enerjisini tam anlamıyla hissetirecek.

“Ben Böyle Adalete”, Kerey Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında. Yepyeni bir tarzda müzik deneyimi için hazır olun!


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN