SİNAN AKÇIL “YALANLARLA KANDIR”

“YALANLARLA KANDIR “

Akçıl Yaza Damgasını Vuracak Bir Hit Şarkısını Daha Kliplendirdi.

‘Piyanist 3 ‘albümü milyonlarca dinlenmeye devam ederken Akçıl’dan hayranlarına bir sürpriz daha geldi. Albümde ki ‘Yalanlarla Kandır’ şarkısını kliplendirdi.

Akçıl’ın İran asıllı müzisyen Mili B  (Milad Beheşti) ve Kerro ile söylediği şarkı klipsiz haliyle bile   rekor bir dinlenmeye imza atmıştı.Sözleri Sinan Akçıl ile Kerro ‘ya ait, müziği Sinan Akçıl ile Mili B ye ait olan şarkının düzenlemesini  Mili B yaptı.. Tam bir yaz hiti olmaya aday olan şarkıya yine tam anlamıyla yazı iliklerinize kadar yaşatacak  bir klip çekildi.

Gerek klibin çekildiği yer, gerek birbirinden yetenekli ve güzel dansçıların eşlik ettiği klipte ‘Piyanist 3 ‘ün yeni jenerasyon şarkılarla dolu  bir albüm olduğunu  söyleyen ünlü sanatçı Akçıl’ı ,adeta söylediği sözü nitelemiş  bir şekilde göreceksiniz.

Piyanist 3 albümündeki milyonlarca dinlenen Akçıl, İrem Derici ve Mustafa Ceceli düeti olan ‘Efkar Gecesi ‘ ve yine Akçıl’ın , ünlü sanatçı Bengü ve Hakan Altun ile birlikte seslendirdiği ’ Bu Aşk Yerde Kalmaz’ isimli şarkılarının kliplerini çeken başarılı yönetmen Ramazan Arslankaya üstlendi.

Yalanlarla Kandır şarkısının klibi DMC ve GO Müzik ortaklığıyla çıkacak.

İki klibin çekimine  aynı gün başlayan ve iki klibide aynı gün bitiren Akçıl , bitmeyen enerjisiyle konser maratonuna kaldığı yerden devam ediyor.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN