SONER ARICA SARI ŞEKER SEMA’YA “KAMYON” LA GELİYOR.

Soner Arıca söz ve müziği Sezgin Gezgin’e ait olan “KAMYON” isimli yeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor. Arıca 23 Aralık Perşembe günü Saat 18:00’da Sarı Şeker Sema’nın Radyo 34’te konuğu olacak.

“KAMYON” single’ında şarkının duygusu korunarak, güncel trap soundunda düzenlenen orijinal versiyonda aranjör olarak Miraç Kutlu’nun, akustik versiyonda ise Sezgin Gezgin’in imzası var.

“KAMYON” un video klibi Soner Arıca’nın proje tasarımı ile Murat Tuncel’in görüntü yönetmenliğinde şarkının duygusunu en doğru anlatan düşük pozlama hızı tekniği kullanılarak çekildi. Çekimler; Suitel Bosphorus Hotel’de, 2mizbiz Stüdyo’da,  Nişantaşı, Karaköy, Eminönü, Balat sokaklarında yapıldı.

Soner Arıca’yı “KAMYON” single’ının kapak fotoğrafı için Murat Tuncel fotoğrafladı. Sanatçı, projenin imaj fotoğrafları için moda fotoğrafçısı Metin Bakırkaya’nın objektifine poz verdi.

Soner Arıca yeni single’ını şu sözlerle anlatıyor: “KAMYON” u ilk dinlediğimde kendimi bir romanın içinde gibi hissettim ve o filmi izledim. Sonra da o romanı yorumlamak istedim. Şarkıdaki “Freni patlamış kamyon” metaforu, birinin arkasından yaşadığı özlem duygusuyla kendini yollara vuran ve ne tarafa savrulacağından emin olmayan ruh hali, beni çok etkiledi. “KAMYON” artık dinleyenlerin. Herkes kendi romanını yazıp, kendi filmini izleyecek.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN