PINAR SOYKAN “YOKTAN SAYDIM”

GELİN MAAŞIYLA KLİP ÇEKTİ

Ünlü şarkıcı Pınar Soykan, sözü ve müziği Ramazan Baş’a ait yeni şarkısı “Yoktan Saydım”  ile  Avrupa müzik  etiketiyle tüm dijital platfotmlarda yerini aldı.

“Yoktan Saydım”” şarkısının yönetmenliğini Mustafa Özen  yaparken   styling’ini Tarık Gül üstlendi.  Ünlü şarkıcı Pınar Sokyan’ın fotoğraflarını ise  Serkan Uzundal  çekti.

Klibini kayınvalidesinden aldığı gelin maaşıyla çektiği konuşulan ünlü sanatçı Pınar Soykan: eşimin ailesi , benimde ailem. Ben evlendiğim günden beri  eşimin annesi para gönderiyor. Bu onun gönlünden  geçen bir davranış biçimi olduğu için  saygımdan kabul ettim. Bence bu  maaş değil ama   arkadaşlarım buna “gelin maaşı” diyorlar. Bende  bugüne  kadar gelin maaşı olarak nitelendirilen tüm paraları biriktirdim ve klip çektim” dedi. Gelin maaşı konusunda rakam belirtmedi.

DİZİYDİ GERÇEK OLDU

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde oynadığı Aile dizisindeki  ‘gelin maaşı’ sahnesi  sosyal medyada “Benim maaşım henüz yatmadı, kiminle görüşebilirim” şeklinde binlerce yoruma sebep olmuştu. Aile dizisinde Soykan ailesinin Pınar Soykan ile aynı soy ismi kullanması yok böyle tesadüf dedirtti. Diziydi Gerçek oldu yorumları yapıldı.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN