ÖZGÜN’DEN YEPYENİ ŞARKI “İMTİYAZ”

Özgün, uzun zamandır hazırlıklarını sürdürdüğü “İmtiyaz” eserini tamamladı.

2023 yılını yoğun konser maratonuyla geçiren Özgün, söz ve müziği Oytun Karanacak imzası taşıyan “İmtiyaz”ı sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

2005’ten beri çıkardığı albümlerle büyük başarılara imza atan ünlü müzisyen, zaman zaman dinamik ve eğlenceli ruhunun yanı sıra, romantik yönlerini de dinleyicileriyle buluşturmayı ihmal etmiyor. Yine aynı ruhla hayat verdiği “İmtiyaz” ile bu yaz da çok konuşulacak.

Özgün, “İmtiyaz” eserini “Bu şarkı aslında beni Oytun ile tanıştıran ilk şarkı. Sounduyla aranjesiyle, melodik yapısıyla aslında bence tam bir Özgün şarkısı. Dinleyicilerimin çok mutlu olacağını düşünüyorum…” şeklinde dile getiriyor.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının düzenlemeleri Ara Akan’a, kapak fotoğrafı Çağatay Tütüniş’e ait. Mix ve mastering işlemlerinde Gürkan kömürcü, gitarlarda Caner Güneysu, bağlama ve tarcüşte Ahmet Ayzit imzası bulunuyor. Retoucher olarak Esin Uğur’un bulunduğu eserin klip yönetmenliği koltuğunda ise Burak Sesli oturuyor. 


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN