OGÜN SANLISOY – “GEL”

Ogün Sanlısoy heyecanlı bekleyişi sonlandırıyor

Ogün Sanlısoy’dan beş yeni şarkı

Türk rock müziğin sevilen yorumcusu Ogün Sanlısoy, dinleyicinin heyecanlı bekleyişini beş yeni şarkıdan oluşan “Gel” ile sonlandırıyor. 14 Nisan’da Sony Music etiketiyle yayınlanacak beş şarkının bulunduğu “Gel” ile sonbaharda yayınlanacak beş şarkılık “Git” ile bir albümde birleşecek şarkılar, “Gel-Git” albümünde hikayeyi tamamlayacak.

“Gel”in ilk şarkısı “İnan Buna”nın ardından, “Gelgit”, “Anlatsana”, “Biçare” ve “İllallah” da müzikseverlerin dinlemesine açılıyor. Şarkıların tamamında söz, beste ve düzenlemelerinde Ogün Sanlısoy imzası dikkat çekiyor. Sanlısoy, “Gel” için, “Kendi iç dünyamın dışa vurumunun yanı sıra, toplumsal ve sosyal olaylara dair hislerimi aktardım bu şarkılara” diyor.

KLİPLERİ YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİYLE HAZIRLANIYOR!

14 Nisan’dan itibaren tüm dijital indirme ve dinleme platformlarında açılacak olan beş yeni şarkıdan oluşan “Gel”, Sony Music Türkiye etiketiyle yayında olacak. Daha önce yayınlanmış ve sevilen şarkılarının ruhunda olan bu yeni çalışmada, daha güncel ve modern sound’lar kullanıldı.

‘2023 model bir rock albümü’ olarak arşivlere girecek olan Gel-Git, Ogün Sanlısoy’ın 8. Stüdyo albümü olma özelliğini de taşıyor. Her zaman yenilikçi ve dikkat çeken işlere imza atan Ogün Sanlısoy, yeni albümün tüm kliplerini sırasıyla dinlemeye açarken, kliplerini de yapay zeka teknolojisi kullanarak hazırlatıyor.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN