MURAT BOZ “AŞKIN DARAAĞACI”

MURAT BOZ’UN MERAKLA BEKLENEN YENİ KLİBİ “AŞKIN DARAĞACI” SEVENLERİYLE BULUŞTU!!!

Murat Boz, son albümü ”3”ün üçüncü klibini sürpriz bir şarkıya çekti. Sözleri Günay Çoban’a, müziği Serkan İzzet Özdoğan’a, düzenlemesi Gürsel Çelik’e ait olan ”Aşkın Darağacı’’ isimli duygusal şarkının klip yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlendi.

Şarkının ruhuna uygun akustik öğeler içeren klipte Murat Boz’a, yıllardır birlikte çalıştığı orketsra arkadaşları eşlik etti. Çekimler esnasında bir ara kendisini şarkının duygusal atmosferine kaptıran Boz, gözyaşlarına hakim olamadı. Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuk kariyeriyle de dünya çapında hayran kitlesine sahip olan sanatçının klipteki performansı dikkat çekti. Kariyeri boyunca birçok hit şarkıya imza atan ünlü sanatçı, “Aşkın Darağacı”isimli duygusal şarkısıyla dinleyenlerin kalplerine hitap edecek.

Yaklaşık on yıl önce haklarını aldığı şarkıyı sevenleriyle buluşturmak için doğru zamanı beklediğini söyleyen Murat Boz, ”Bu şarkıyı on yıldır ruhumda demlendirdim. Yorumlarken en duygulandığım şarkılardan birisi oldu’’ şeklinde konuştu.

Murat Boz’un “3” albümünde yer alan “AşkınDarağacı” klibi yine Boz Productions & DMC ortaklığıyla müzikseverlerin beğenisine sunuldu.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN