MELİKE ŞAHİN’İN YENİ ALBÜMÜNDEN İLK MÜJDESİ: “DURMA YÜRÜSENE”

MELİKE ŞAHİN’İN YENİ ALBÜMÜNDEN İLK MÜJDESİ: “DURMA YÜRÜSENE”

Melike Şahin, bir yıl aradan sonra ilk defa yepyeni bir şarkı paylaşıyor ve ikinci albümü “AKKOR“u müjdeliyor.

Sözü ve bestesi Şahin‘e ait olan “Durma Yürüsene”, sanatçının Grammy ödüllü prodüktör Martin Terefe ile kaydettiği ikinci albümü AKKOR‘dan paylaştığı ilk şarkı. 

Gülbaba Records etiketiyle 31 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan şarkının klip çekimleri New York’ta gerçekleşti. İddialı klibin yönetmen koltuğunda ise Sinan Tuncay oturuyor. 

Durma Yürüsene, bütün gözyaşlarına rağmen hayatına turp gibi geri dönen bir kadını anlatıyor ve tıpkı ”Bedelini Ödedim” ‘de olduğu gibi yeniden doğrulmak için hepimize güç veriyor. 

Biyografi:

Melike Şahin, nâmıdiğer “Diva Bebe”, şarkıcı, söz yazarı ve besteci. Solo kariyerine 2017’de başladı. Şarkıları kısa sürede milyonlarca dinlenmeye ulaştı. İlk stüdyo albümü “Merhem”i 2021 yılında yayınladı. Albümün Türkiye ve Avrupa turnelerinde 150 konser verdi. 2022 yazında, Avrupa’nın en köklü ve büyük müzik festivallerinden Roskilde’de sahne aldı. Şubat 2024’te ilk Amerika turnesini gerçekleştirdi. İkinci albümü Akkor’u yakında paylaşacak olan sanatçı durmaksızın üretmeye ve turnelerine devam ediyor. 


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN