MELEK MOSSO’DAN İBRAHİM ERKAL ŞARKISINA MUHTEŞEM YORUM: SEN ALDIRMA

MELEK MOSSO’DAN İBRAHİM ERKAL ŞARKISINA MUHTEŞEM YORUM: SEN ALDIRMA 
Güçlü sesi ve yorumu ile son yılların en etkileyici isimlerinden Melek Mosso konser temposuna hızla devam ederken stüdyo çalışmalarına da ağırlık vermeyi ihmal etmiyor. Yoğun bir tempoda çalışan sanatçı şimdi de İbrahim Erkal “Hürmet” albümünde seslendirdiği “Sen Aldırma” şarkısını sevenleri ile paylaştı.

Sözü ve müziği kıymetli merhum İbrahim Erkal’a ait “Sen Aldırma”nın Mosso yorumunun düzenlemesini Zafer Karayazgan yaptı.

Türk müzik tarihinin önemli hitlerinden “Sen Aldırma”yı seslendirmekten büyük mutluluk ve onur duyduğunu belirten Melek Mosso şarkının video klibi için de Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

Birbirini çok seven ama birlikte olmayı beceremeyen bir çiftin yorgun aşk hikayesinin anlatıldığı klipte Mosso’ya başarılı oyuncu Aytaç Uşun eşlik etti. Görüntü yönetmenliğini Özkan Karaköse’nin yaptığı ve Alexa kamera kullanılan video klibin çekimleri Mördak Stüdyo’da yapıldı.

Bu yıl içinde çıkaracağı ilk stüdyo albümünün heyecanını da taşıyan Melek Mosso’nun seslendirdiği “Sen Aldırma” şarkısı ve video klibi 1 Mart Cuma günü tüm dijital platformlarda yayınlandı.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN