IŞIN KARACA’NIN “ARABESQUE” SERİSİNİN ÜÇÜNCÜ ALBÜMÜNÜN İLK TEKLİSİ “SEN MUTLU OL” YAYINDA!

IŞIN KARACA’  NIN “ARABESQUE” SERİSİNİN ÜÇÜNCÜ ALBÜMÜNÜN İLK TEKLİSİ

“SEN MUTLU OL” YAYINDA!

Türkiye’nin en önemli ve güçlü kadın vokallerinden Işın Karaca, Arabesque serisinin üçüncü albümünün ilk teklisi olan “Sen Mutlu Ol” isimli teklisini müzik severlerin beğenisine sundu.

Işın Karaca’nın 2010 senesinde başlayan “Arabesque” albümlerinin serüveni devam ediyor. Bilindiği üzere, Işın Karaca’dan sonra çeşitli isimler de benzer projeler hazırladı. Ancak Işın Karaca’nın Arabesque albümleri, Türkiye’de üç yıl üst üste en çok satan albüm ünvanını açık arayla kazandı. 

80’li yıllarda birçok sanatçı tarafından okunan şarkının tüm gizemli halkalarını saklayarak, tamamıyla akustik kayıt edilen bu eserde, geçmişe dair izler taşıdığı ve düzenlemesine sadık kalınarak dünden bugüne kaybolan müzikal değerlerimize çok önem verildiği aşikar.  

Arabesque 1 “Geçmiş Geçmemiş Hiç”, Arabesque 2 “Geçmiş Bize Yakışıyor” ve şimdi de serinin 3. albümü “Geçmiş Bizden Sorulur”un kayıtları tüm hızıyla devam ederken, günümüzün arabesk sevdası ‘Sen Mutlu Ol’la taçlanacak. Işın Karaca’nın “Sen Mutlu Ol” isimli yeni single çalışması tüm dijital platformlarda yayında!Künye: Işın Karaca “Sen Mutlu Ol”
Söz müzik: Tahir Dökme
Düzenleme : Can Yapıcıoğlu
Yönetmen : Kemal Başbuğ

Yapım : Işın Karaca Music Production     


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN