HAZAL “SÜRGÜN AŞKIMIZ”

“ŞİMDİ 90’LAR 3” TEN YEDİNCİ SINGLE

HAZAL “SÜRGÜN AŞKIMIZ”

90’lı yılların unutulmaz şarkılarının yayınlandığı “Şimdi 90’lar” ve “Şimdi 90’lar 2” albümlerinin gördüğü ilginin ardından Türk pop müziğinin 90’lı yıllarına damgasını vuran 10 ünlü ismi, heyecanla beklenen “Şimdi 90’lar 3” albümü için bir araya geldiler. Pop müziğin sevilen ismi Hazal, “Şimdi 90’lar 3” albümünün yedinci single’ı “Sürgün Aşkımız” ile müzikseverlerle buluşuyor.
Hazal sözleri Günay Çoban’a, müziği Mertol Şalt’a ait olan “Sürgün Aşkımız” ı, “Şimdi 90’lar 3” albümü için yeniden yorumladı. Hazal’ın, 1999 yılında yayınlanan üçüncü stüdyo albümüne adını veren “Sürgün Aşkımız” isimli şarkısının orijinaline sadık kalınarak hazırlanan yeni düzenlemesinde Metin Özülkü ve Hasan Çiçek’in imzası var.
Hazal “Sürgün Aşkımız” single’ının kapak tasarımını Özlem Semiz hazırladı. “Şimdi 90’lar 3” albümünün yedinci single’ı olan Hazal “Sürgün Aşkımız”; unutulmaz isimlerin, unutulmaz şarkılarını modern soundlarla yeni nesille buluşturan projelere öncülük yapan Ossi Müzik etiketiyle, Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Metin Özülkü’nün müzik direktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje
koordinatörlüğünde yayınlandı.

SÜRGÜN AŞKIMIZ – ŞARKI SÖZLERİ

Her şey bir hayal gibi, uzaklarda öyle yalnızım
Ruhum kanatlanıp uçuverdi sanki ansızın
Her gün biraz daha unutulmak nasıl zor gelir
Ben hiç unutmadım, unutmayı kalbim ne bilir
Mühürlendin sen benim ömrüme
Darmadağın, yorgun gönlüme
Kalplerde son yangınız
İki yaralıyız, şimdi ayrıyız
Biz seninle masum, günahsız
Başkasında sürgün aşkımız
Kalplerde son yangınız
İki yaralıyız, şimdi ayrıyız
Biz seninle masum, günahsız
Başka tende sürgün aşkımız


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN