GÜLİZ AYLA’NIN YENİ HEYECANI “AN’DA”

Türkiye’de son yıllarda hızlı yükselen müzisyenlerden Güliz Ayla, 2022 yılında yayımladığı Al Yorgun Kalbimi sonrası yeni teklisi ‘’An’da’
Sözleriyle, müziğiyle, tavrıyla ilk günden itibaren kimsenin gölgesinde kalmadan, özgün ve güçlü bir çıkış yakalayan Güliz Ayla, yeni teklisi An’da ile başarılarına katkı sağlamaya devam ediyor.
Sözü ve müziğini aynı zamanda düzenleme ve prodüktörlüğünü de yapan Cihad Selamlar ile hazırlayan Güliz Ayla, şarkının video klibi ve yeni imaj fotoğraflarında Halil Güzel’le birlikte çalıştı.
Hayatını dolu dolu müzikle geçiren, albüm yerine artık dijital dünyanın işleyişine uygun olarak tekli şarkıları dinleyicisine sunan Güliz Ayla, ‘her seferinde ilk albümünü yayınlıyormuş gibi heyecanlı olduğunu dile getiriyor.
An’da bir aşk şarkısı, naif bir dille aşk hakkında bir şarkı. Kullanılan dizeler nedeniyle bir film müziği gibi sıcak. Akustik algının baskın olması, müziği sözleriyle uyumlu hale getirerek şarkının içine hapsolmanızı sağlıyor.

Bİyografi
2015 yılında Sony Music etiketiyle ilk albümünün ilk teklisi “Olmazsan Olmaz” yayınlandı. Güliz Ayla’nın kendi adını taşıyan ilk albümü Eylül 2015’te yayınlandı. “Olmazsan Olmaz” ile büyük beğeni toplayan ve video klibi Youtube Vevo kanalında 100 milyondan fazla izlenen ilk Türk sanatçı ünvanını alan Güliz Ayla; ilk albümüyle “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı”, “En İyi Çıkış Yapan Şarkı” ve “En İyi Çıkış Yapan Albüm” ödüllerine layık görüldü. 2016 yılında “Algida/Cornetto” ile işbirliği yaparak Cornetto’nun o yaz ki reklam şarkısı “İlk Öpücük Benden Olsun’u seslendirip, reklam filminde oynadı. Kanal D’de yayınlanan “Tatlı İntikam” dizisinin jenerik şarkısı “Deli Fişek”i yazdı, besteledi ve söyledi. 2017 Kasım ayında 2. stüdyo albümü “Parla” ve çıkış şarkısı “Bilirkişi” ile büyük beğeni topladı. Parla albümünden sonra kendi yazdığı
ve bestelediği tekliler ve projeleri ile dinleyecisiyle buluştu. Pek çok şarkısı sayısızdizi, film ve reklam müziğinde kullanılan şarkıcı, en son 2021 yılında Alp Yenier ile “Kardeşlerim” dizisinin jeneriğini yazdı ve söyledi. Kariyerine konserleri, yayınladığı şarkılar ve projeler ile devam ediyor.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN