‘’GÖZLER KALBİN AYNASIDIR’’ YILDIZ SANATÇIYA EMANET!


CAN OZAN’DAN ZAMANSIZ ŞARKI!

‘’GÖZLER KALBİN AYNASIDIR’’ YILDIZ SANATÇIYA EMANET!

‘’SELAMİ ŞAHİN ŞARKILARI 2’’ ALBÜMÜ DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR!

Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin’e saygı niteliğinde hazırlanan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.

Yeni nesil müzik kuşağının başarılı yıldızlarından Can Ozan, Selami Şahin’in popüler bestelerinden ‘’Gözler Kalbin Aynasıdır’’ ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.  

Albümün sürpriz şarkılarından biri olarak dikkat çeken ‘’Gözler Kalbin Aynasıdır’’ Can Ozan’ın farklı yorumu ve Buğra Ortakçı, Canberk Cebecioğlu düzenlemesiyle bambaşka bir boyuta ulaşıyor. 

Selami Şahin’in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, Gökhan Türkmen ve Can Ozan’ın ardından Göksel, KÖFN ve Ceylan Ertem gibi birbirinden güçlü on farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getiriyor.

Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

Can Ozan’ın yeniden yorumladığı ‘’Gözler Kalbin Aynasıdır’’ 8 Mart Cuma gününden itibaren Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN