GÖKHAN TÜRKMEN ‘BAL’ 


GÖKHAN TÜRKMEN ‘BAL’
 İLE YENİDEN BAŞLIYOR

Biraz kişisel oldukça duygusal

Bal birebir tanıdık olduğumuz gerçek bir hikaye

Bal bir bitiş

Bal yeni bir başlangıç hikayesi

Duruşu, müzisyenliği, kalitesi ve yorumcu kimliği ile son yıllarda durmaksızın hem tekli hem de çoklu projeler üreten Gökhan Türkmen, GTR Müzik etiketli yeni teklisi ‘BAL’ı video klibiyle 19 Ocak Cuma tüm dijital platformlarda yayına açıldı.

Ustalık döneminin en parlak zamanlarını yaşayan Gökhan Türkmen, bir yıl içinde milyonlarca tıklanma ve şarkılarıyla müzik dünyasının en popüler isimlerinden biri. Yapay zekanın müzik sektörünü etkilediği ve şarkılar üretildiği dönemde, kendi besteleriyle varlığını korumayı başaran Gökhan Türkmen, sektördeki 16. yılının ilk ürünü BAL ile yeni bir başlangıç hikayesi yazmaya başlıyor.

Sözlerini Ozan Turgut’un kaleme aldığı, Gökhan Türkmen’in bestelediği, Alper Anık’ın düzenlemesini yaptığı BAL’ı mix&mastering’ini Tunç Çakır hazırladı. Klip yönetmenliğini ise Murat Joker üstleniyor.

Kendine has bir ustalığa evrilen Gökhan Türkmen, yeni şarkısında gitar sound’undan vokallere, davula, nefeslilere kadar canlı çalınıp kaydedilen enstrümanları modern anlayışla, elektronik seslerle harmanladı.

Pandemi sonrası hayli gündemde olan, geniş kitlelerle buluşan Türkmen, kendini geliştiren, kalitesini arttıran, birçok şarkısıyla ve albümüyle kariyerinde zirve görmüş, bir sonraki işi için insanı meraka sevketmeyi başarmış bir müzisyen olarak 2024’te de sıkça adından söz ettirecek.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN