GİTME SANA MUHTACIM’A KÖFN YORUMU!

“SELAMİ ŞAHİN ŞARKILARI 2” ALBÜMÜ
YILDIZ İSİMLERLE YOLUNA DEVAM EDİYOR!

Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin’e saygı niteliğinde hazırlanan “Selami Şahin Şarkıları 2” albümü, birbirinden iddialı sanatçıların seslendirdiği şarkılarla dinleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.

Gökhan Türkmen’in “Alışmak Sevmekten Zor” ve Can Ozan’ın “Gözler Kalbin Aynasıdır” şarkılarıyla büyük ses getiren “Selami Şahin Şarkıları 2” albümü, yoluna KÖFN’den “Gitme Sana Muhtacım” ile devam ediyor.

Son yılların en çok dinlenen müzik ikilisi KÖFN’ün yeniden yorumu ve düzenlemesiyle günümüze uyarlanan “Gitme Sana Muhtacım”, elektronik pop müzik altyapısı ve grubun kendine has yaklaşımıyla dinleyicilere büyük bir sürpriz yaşatıyor.

Selami Şahin’in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan “Selami Şahin Şarkıları 2” albümü, Gökhan Türkmen, Can Ozan ve KÖFN’den sonra Koray Avcı, Göksel, Ceylan Ertem, Serkan Kaya ve Elif Buse Doğan gibi birbirinden güçlü sanatçıların seslendirdiği şarkılarla devam edecek.

Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

ĶÖFN’den yeniden duyduğumuz “Gitme Sana Muhtacım” 15 Mart Cuma günü Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Köfn – Gitme Sana Muhtacım – Şarkı Sözleri
Gitme sana muhtacım
Gözümde nursun, başımda tacım, muhtacım
Beni öldür öyle git, yaşamak için
Senin sevgine muhtacım
Muhtacım gözlerine
Muhtacım sözlerine
Uzattım ellerimi
Muhtacım ellerine, gitme
Sensiz bir dünyadayım
Gerçekten uzak bir rüyadayım, muhtacım
Beni sensiz dünyadan, sonsuz rüyadan
Uyandır da git, muhtacım
Muhtacım gözlerine
Muhtacım sözlerine
Ruhumu ısıtacak
Sımsıcak nefesine, gitme


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN