ERSAY ÜNER “SEVME”

ERSAY ÜNER ‘TAVERNA’YI GERİ GETİRİYOR 

Birçok pop hitinin yaratıcısı Ersay Üner yorumculuktaki iddiasını da ikinci albümü ‘Taverna’ ile sürdürüyor. Üner bu albümde bir dönemin popüler Taverna şarkılarını yepyeni düzenlemeleriyle günümüze taşıyor…

Pop müziğin dillere marş olan birçok hitini yaratan Ersay Üner yorumculuk alanında da başarısını yayınladığı şarkılarla ispat etmişti. Ersay Üner daha çıkmadan sosyal medya da merak konusu olan ve X’te TT listesine giren ikinci albümünü ‘Taverna’yı müzik severlerle buluşturdu.

Bugüne kadar 10 single ve bir albüm yayınlayan Ersay Üner herkesten sır gibi sakladığı ve uzun süredir üzerinde çalıştığı ‘Taverna’ isimli albümde sürpriz bir tarzla dinleyicinin karşısına çıkıyor.  Üner, bir dönem Ferdi Özbeğen, Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu gibi isimlerle popüler olan Taverna kültürünün modern yorumuyla yeni bir akım yaratacak.

‘Sevme’nin ardından Ferdi Özbeğen’den ‘Dilek Taşı’ ve ‘Akşam Olur Gizli Gizli’, Cengiz Kurtoğlu’ndan ‘Unutulan’, Ümit Besen’den ‘Nikah Masası’, Nejat Alp’ten ‘Sıktı mı Canını’, Nesrin Sipahi’den ‘Azize’ gibi şarkılar geliyor. Ersay Üner bu parçaları ruhundan uzaklaştırmadan yeni düzenlemelerle genç neslin de beğeneceği bir hale getirdi.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN