“ELVAN ELVAN”IN MANEVİ DİLEĞİ! DOKTOR SANATÇI HEM YAZDI HEM BESTELEDİ

“ELVAN ELVAN”IN MANEVİ DİLEĞİ!

DOKTOR SANATÇI HEM YAZDI HEM BESTELEDİ!

Doktor kimliğinin yanı sıra sanatçı kimliğiyle de her geçen gün dikkatleri üzerine çekmeye devam eden ”Elvan Elvan”; çok ara vermeden yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. 

Güzel sanatçı sözü ve müziği kendisine ait olan şarkılarını hız kesmeden yayınlamaya devam ediyor. “Tanrım Ayırmasın” ile profesyonel müzik kariyerine devam eden “Elvan Elvan”ın yeni şarkısının aranjesini Faruk Paker, müzik direktörlüğünü  ise Hakan Güngör üstlendi.

Güzel sanatçı yeni şarkısıyla ilgili duygularını ise şu sözlerle ifade etti;

‘’Sevgi çok kutsal bir duygudur. Sevgi bizi yakınlarımıza, dostlarımıza, ailemize, insanlara, canlılara bağlar. Sevgi ile biriktirdiğimiz acı tatlı tüm anılar hayatı daha da anlamlı kılar. Sevdiklerimiz söz konusu olduğunda ayrılık telaffuz edilmesi en zor kelimelerden biri olur ve sonsuzluğun olmadığını bilsek de gönlümüzden; dilimizden hiç ayrılmayalım dilekleri dökülür. 

Bu şarkım evrene gönderdiğim bir dilek olsun hayattaki tüm sevdiklerimiz için… Bizler için değerli olan her kim varsa güzel enerjisi yüreklerine dokunsun. Tanrım bizi bizden ayırmasın.’’

”Elvan Elvan”ın yeni şarkısı ”Tanrım Ayırmasın” Samuray Müzik etiketiyle ve Avrupa Müzik dağıtımıyla tüm müzik platformlarında yayında!


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN