ECE SEÇKİN “MASUM”

ECE SEÇKİN YENİLİKÇİ ŞARKISI ‘MASUM’U SEVENLERİNE SUNUYOR!

Müzik listelerinin zirvesinde yer alan, iddialı sahne şovları ve hit şarkılarıyla olduğu kadar pop müziğin içindeki yenilikçi ve yaratıcı duruşuyla da olağanüstü bir imaj sergileyen Ece Seçkin, ‘’Masum’’ adını verdiği yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sunuyor.
Sözü ve müziği Ardy, düzenlemesi Denizkan Boz’a ait olan şarkının mix ve mastering’i ise Buğra Kunt imzası taşıyor.

Masum ile enerjik ve kendinden emin bir havayla karşımıza çıkan Ece Seçkin, bu yeni çalışmasında kendisi gibi benzer sağlık sorunlarını yaşayan kadınların sesi olmayı amaçlıyor.
Şarkısının kapak görselinde alerjik hastalığı sebebiyle oluşan iğne izlerini çiçeklerle kapatan Ece Seçkin, duygu ve düşüncelerini sosyal medya hesabından şu şekilde paylaştı;
‘’Kolumdaki çiçek şu anda hala devam eden tedavimle alakalı bir nüansı temsil ediyor. Alerji hastasıyım. Hayatımın bir dönemini sürekli kollarımdan iğne olarak geçirmek zorundayım ve bu durumla barışık olmayı öğrendim. Klibime her baktığımda bugünkü inancımı ve sabrımı bana hatırlatması için bu tema üzerinden ilerledik.’’

Projenin klip çekimlerinde İdil Dizdar ve Said Dağdeviren’in ortak yönetmenliğinde kameralar karşısına geçen Ece Seçkin, çabalamadan başardığı yalın ve doğal haliyle kariyerine yine gösterişli bir proje ekliyor.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN