DOĞUKAN MEDETOĞLU ”GEL DE YAT UYU ŞİMDİ ” YAYINDA !

 DOĞUKAN MEDETOĞLU ‘NUN YENİ TEKLİSİ “ GEL DE YAT UYU ŞİMDİ “  YAYINDA!

Sözleri ve bestesi kendisine ait bir çok hit şarkıya imza atan DoğukanMedetoğlu’nun yeni teklisi “Gel De Yat Uyu Şimdi“Seyhan Müzik    etiketiyle dinleyici ile buluşmaya hazır. “Gel De Yat Uyu Şimdi”nin söz ve müziği Doğukan Medetoğlu’na, düzenlemesi Ali Cem Çehreli’ye ait. Mix aşaması Akın Erdem Kadız ve masteringte de Muammer Tokmak imzasıyla finale ulaşan, titizlikle çalışılmış yepyeni indie pop tarzında yine kalpten gelen  bir DoğukanMedetoğlu şarkısı. Uzaklara  dalıp gidip, yatıp uyuyamamaya hazır olun. 
“Gel De Yat Uyu Şimdi”   sözleri ,konsepti  ve klibi   ile derin ve herkesin kendi hayatından en kıymetli, unutamadığı anına dokunacağı yoruma açık bir anlatım ile karşınızda .
Uğur Kayalar yönetmenliğ’inde profesyonel bir ekiple BeyefendiFilmProdüksiyon tarafından çekilen klipte; yaşadıklarının, kaybettiklerinin etkisi ve duygu yoğunluğuyla baş etmek için uyumak isteyen ama nerede ne şekilde yatarsa yatsın bir türlü uyuyamayan , kendini düşünmekten alıkoyamayan, unutamayan bir adam ve geçmişine atıfta bulunan bir sevgili sizlerle olacak . İyi Seyirler …


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN