DEV İSİMLERDEN “DURUM ÇOK ACİL”

‘Piyanist 2’ albümüyle 2022’ye bomba bir giriş yapan ünlü sanatçı Sinan Akçıl albümün çıkış parçası olan ‘ Durum Çok Acil’ için Mustafa Ceceli ve Merve Özbey’le birlikte kamera karşısına geçti.Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde İstanbul Sapphire’de çekilen klipte sanatçıya Ceceli ve Özbey’in yanı sıra ünlü manken Tara de Vries eşlik etti. Birçok duyguyu içinde barındıran klip yayınlandığı ilk günden itibaren tüm dijital platformlarda ilgi odağı olmayı başardı.

Ünlü Sanatçı Sinan Akçıl, ‘Piyanist’ albümü ile uzun süre zirvede adından söz ettirdikten sonra ,bu yıl ‘Piyanist 2’ albümünü görücüye çıkarttı. DMC ve Let’s etiketiyle çıkarttığı albümde ,Akçıl’ın yanı sıra birçok ünlü isim Akçıl’la yaptıkları düetlerle albümde yerini aldı.11 şarkı ve 2 versiyonla birlikte

toplam 13 şarkı bulunan albümde ünlü sanatçıya ; Merve Özbey, Mustafa Ceceli, Demet Akalın, Serkan Kaya, Berkay, Ekin Uzunlar, Ece Seçkin, Erkan Petekkaya, Enes Yolcu, Serkan Beats ve Miro gibi özel isimler eşlik etti.Akçıl’ın 5 yeni şarkısına yer verdiği ve 6 eski şarkısının yeniden yorumlandığı , Türkiye’de NFT olarak yayınlanan ilk full pop albüm olan ‘Piyanist 2’ albümünün NFT gelirinin bir kısmı SMA’lı çocuklar ve orman yangınları için kullanılacak . ‘ Durum Çok Acil’ adlı parçaya günün herhangi bir saatinde Radyo 34’te rastlayabilirsiniz.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN