DEEPERİSE VE JABBAR’DAN YENİ SİNGLE: “HER ŞEYİ DEĞİL”

Jabbar ve Deeperise’ın yeni single’ı Her Şeyi Değil, İngilizce versiyonu Perfect Storm ile eş zamanlı olarak Universal Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Ayrıca parçanın yalnızca Apple Music platformuna özel, stereo kulaklıklarda ve uyumlu hoparlörlerde dinleyiciyi üç boyutlu sararak yüksek kaliteli ses deneyimi yaratan Dolby Atmos versiyonu da bulunuyor. 

Jabbar ve Deeperise bugüne kadar yaptıkları birçok iş birliğinin ilki olan ve 2017 yılında Universal Music Türkiye etiketiyle yayımlanan Raf isimli parçaları Türkiye’de o yılın en çok dinlenen parçası oldu. Parçanın İngilizce versiyonu Move On, Rusya ve Azerbaycan’daki liste başarısının yanı sıra Bulgaristan’da da  pek çok dinleyici tarafından ilgi gördü. 

Jabbar ve Deeperise Raf isimli parçalarıyla yakaladıkları ivmeyi sonraki yıllarda Geçmiş Değişmez, Uzun Uzun, Aldatıldık, Unuttum Derdimi gibi hit parçalarla sürdürdü. İkilinin iş birlikleri 2023 Temmuz itibariyle tüm dijital platformlarda toplam 400 milyon’un üzerinde izlenme ve dinlenmeye sahip.

Yaklaşık iki yıl sonra yeni bir proje için bir araya gelen Jabbar ve Deeperise için bu iş birliği aynı zamanda bir geri dönüş niteliği taşıyor. Her Şeyi Değil isimli parçaları için Berat Tunç yönetmenliğinde kamera karşısına geçen ikili, bu geri dönüşün konu alındığı harika bir klibe imza attı.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN