CAN OFLAZ’DAN YENİ ŞARKI; ‘YAN YANA BİR AKŞAMÜSTÜ!

‘YAN YANA BİR AKŞAMÜSTÜ!

Adını ilk kez yaptığı cover’larla duyuran, yeni neslin sevilen şarkıcılarından olan Can Oflaz, yeni şarkısını dinleyicileriyle buluşturuyor. Sözü ve bestesi Can Oflaz’a ait olan ‘Yan yana Bir Akşamüstü’ Cuma gününden itibaren Sony Music Türkiye etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini alacak.

Genç şarkıcının ilk albümünün dördüncü şarkısı olan ‘Yan yana Bir Akşamüstü’, nakaratı İstanbul’da yazılmaya başlanarak Bodrum’da tamamlanmış bir şarkı. Bodrum’da İskender Paydaş’ın stüdyosunda kayıtları gerçekleşen parçanın aranjörlüğünü Can Oflaz yaparken müzik direktörlüğünü ise Gürsel Çelik üstlendi.

Şarkının tamamlanması ve kayıt aşamasına gelmesinin üç yıl aldığını belirten Can Oflaz, ‘farklı şehirlerde, farklı duyguların harmanı ile ortaya çıkan bir şarkı oldu ‘ dedi. Albümün genel konseptinde olduğu gibi bu şarkının da hayatı sorgulayan, bir yandan da aşk acısı çeken birisini anlattığını belirten Oflaz, ‘Şarkı her dinleyende farklı duyguları uyandıracak, herkese farklı bir hikaye hatırlatacak’ dedi.

Yan yana Bir Akşamüstü, 31 Mart Cuma günü videosuyla birlikte tüm platformlarda yayında.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN