CAN OFLAZ – Bİ’ANLAMI OLMALI

Adını ilk kez yaptığı cover’larla duyuran, yeni neslin sevilen şarkıcılarından olan Can Oflaz, “Bi Anlamı Olmalı” adlı yeni single çalışmasını Sony Music Türkiye etiketi ile tüm dijital platformlardan dinleyicilerine ulaştırıyor.

İlk albümünün beşinci şarkısı olan “Bi Anlamı Olmalı”, sanatçının yaşadığı sıkıntılı dönemden ilham alınarak yazılırken, her daim ümitli olmaya ve pozitif düşünce yapısının önemine vurgu yapıyor. Herkesin hayatında zor zamanları olabileceği gerçeğini unutmadan, her anın bize hediye ve bir mesajı olduğunu belirten genç şarkıcı, bizim üzüntü olarak nitelendirdiğimi duygulara bile “Bi Anlamı Olmalı” diye yaklaşıyor. Sözü, müziği ve düzenlemesinde kendi imzası bulunan Can Oflaz, hepsinde olduğu gibi bu şarkısında da dinleyicileriyle “Hayatın içinden, gerçek, kanlı canlı” duygu alışverişleri içine girecek.

İskender Paydaş’ın Bodrum’daki stüdyosunda başlayan kayıtların Can Oflaz ve Merve Deniz’in ortak stüdyosu olan Dagobah Studios’ta İstanbul’da devam ettiğini belirten Can Oflaz, müzisyen ve şarkı sözü yazarı olmanın ötesine geçerek başarılı bir aranjör olarak da kendisine sağlam bir kariyer edinmiş durumda. Yeni neslin önemli temsilcilerinden olan Can Oflaz’ın müziğindeki dönüşüm, “Bi Anlamı Olmalı” şarkısında da belirgin şekilde hissediliyor. Elektronik öğelerin etkileyici bir şekilde kullanıldığı bu şarkı, Can Oflaz’ın tanıdık olanla yeniyi bir araya getirerek dinleyicileri yeni müzikal keşiflere davet ediyor. Genç şarkıcı ayrıca, yazdığı tüm şarkılarda ve müzikleri ile derinlikli mesajları, etkileyici müzikal dokunuşları, dinleyicileri düşündürmeyi ve onları iyi hissettirmeyi hedefliyor.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN