BURCU GÜNEŞ’TEN AREM ve ARMAN BULUŞMASI: “SEN VE BEN”

2022 Yılına damga vuran “Benim Yolum” albümünden “Anıları Yak” isimli çıkışıyla kısa sürede Dijital platformlarda yükselişe geçen Burcu Güneş, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Spotify’da 55 milyon dinlemeye ulaşan, Türkçe pop, Viral 50, hot hits, trend 2024, Top 50 Türkiye gibi listelerde yer alan ve zirveye yükselen Burcu Güneş, “Sen ve Ben” isimli yepyeni single’ı ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. 

Enerjik, iddialı ve yer yer romantik parçalarıyla özellikle kadın dinleyicilerin odağında olan Burcu Güneş, tiktok’ta paylaştığı videolarda 2.9M üzerinde izlenmeye ulaştı. Sözü ve bestesi Çağın’a ait olan “Sen ve Ben” isimli yeni single’lın aranje koltuğunda ise son dönemin genç ve ses getiren prodüktörlerinden Arem Ozguc & Arman Aydin ve Mehmet Erden oturuyor. Modern pop tınılarını trap pop tarzı ile harmanlayan şarkının klibi ise “Ramazan Arslankaya” Objektifinden yansıdı.  

“Sen ve Ben” 22 Mart’ta “Güneş Müzik” etiketiyle tüm dijital platformlarda, klibi ise Netd Youtube kanalında yayınlandı!


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN