BERKAY’DAN YENİ SINGLE “SONUNDA”

BERKAY’DAN YENİ SINGLE “SONUNDA”

Ünlü şarkıcı Berkay, yeni şarkısı ‘Sonunda’ ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Söz ve müziğinde Oğuzhan Koç ve Çağrı Telkıvıran imzası bulunan ‘Sonunda’, Avrupa Müzik markası ile 27 Ocak Cuma gününden itibaren tüm müzik platformlarından dinleyicilerine açılıyor.

Dinleyicilerine ulaştırdığı her şarkısı hit olan Berkay’ın kış hüznüne ve enerjisine uygun olarak dinleyicileri ile buluşturduğu yeni şarkısı da kısa süre içinde en sevilen parçaları arasındaki yerini alacak.

Şarkının klibi için Ramazan Arslankaya’nın kamerasının karşısına geçen Berkay, Türkiye’de bir ilke imza atarak, Motion Control ile Alexa 35’i klibinde kullandı. Klibin yönetmeni Ramazan Arslankaya’ Şarkı tüm klip boyunca tek plan olarak akıyor. Şarkının duygusuna göre, Berkay, şu anda hangi ruh halinde ve daha önce bu evde sevgilisiyle ne anılar yaşadı bunları tek karede görmek istedim. Her iki duyguyu da aynı karede görmenin tek teknik çözümü ise, Motion Control kullanmaktı. Ayrıca son çıkan Alexa 35 kamera ile de çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Genellikle reklam çekimlerinde tercih edilen ve çok pahalı olan bu sistem, Türkiye’de ilk kez bir klipte kullanılmış oldu’ dedi.


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN