ALBÜM HABERCİSİ ”DÖN BANA” YAYINDA! 

”BERCESTE”NİN GERİ SAYIMI BAŞLADI! 

Yayınlamış olduğu projelerle ve türk müziğine getirdiği yeni solukla, dönemin en etkili ve en üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör ”Bahadır Tatlıöz”; çok yakında yayınlanacak olan ”Berceste” albümünün heyecan dolu geri sayımına başladı.

Yakında yayınlanacak olan yeni albümünün ana prodüktörlüğüyle ve her detayıyla bizzat ilgilenen ”Bahadır Tatlıöz”; albüm habercisi ”Dön Bana”yı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. 

”Dön Bana”nın sözü, müziği ve düzenlemesi sanatçının kendisine ait olurken, yazın son demlerine eşlik eden detaylardan oluşan ve Gümüşlük’te çekilen klibin yönetmenliğini de yine ”Bahadır Tatlıöz” üstlendi.

”Dön Bana” ile albümün geri sayımı da başlamış olacak diyen başarılı sanatçı duygularını şu sözlerle ifade etti;

” Heyecanım çok büyük. Bu albüm tarz ve duygu olarak birbirinden bağımsız şarkılardan oluşuyor… Bir çok Bahadır Tatlıöz göreceğiz albümde. 

‘Dön Bana’da o farklı Bahadır’lardan biri olacak. Duygusal yapısı ve modern sound anlayışı ile benim bambaşka bir yanımı temsil eden ‘Dön Bana’yı dilerim ki çok seversiniz.”

”Bahadır Tatlıöz”ün yeni projesi ”Dön Bana” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında, video klibi ise Bahadır Tatlıöz Youtube kanalında yayında!..


RADYO 34 Canlı Dinle

RADYO 34

Current track

Title

Artist

Radyo 34 CANLI YAYIN